Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мечтан Свят - коментари

Go down 
+4
Йоланитрит Скълдъгъри
Кейтрин Бертоа Перънс
Еванджелин Несил Ранд
Джeйн Лecтpaнж
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Лилинор Джианна Адамс

Лилинор Джианна Адамс


Брой мнения : 2013
Points : 4742
Join date : 01.04.2009
Age : 28
Местожителство : Far away from heaven

Мечтан Свят - коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 11, 2011 12:09 am

Прочетох всичко наведнъж и това ми помогна да видя огромния прогрес на писане от началото, досега. С всяка глава стилът на писане става по-добър. И последните са страхотни - много емоционални, с много истина в тях, интригуващи, въобще браво. Справила си се се супер. Много ме кефят паралелите, които правиш между реалността и Мечтан свят. Имам чувството, че на някои места в историята говориш не толкова за героите, колкото за себе си, но лично аз намирам това за допълнителен чар. Продължавай в същия дух Мечтан Свят - коментари - Page 3 996525
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net
Джой Ви

Джой Ви


Брой мнения : 1155
Points : 2134
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : В дълбините на обърканото си подсъзнанието

Мечтан Свят - коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 11, 2011 3:03 am

Здрастии

Ами днес докато четох неща във форума видях историята ти. В началото се почудих дали да я чета, но реших да го направя и се оказа, че не сгреших. Историята ти е страхотна! Самата идея е оригинална. Как тя умиря, отиде в своя мечтан свят и после се опита да се върне и успя за моя изненада. Интересно ми е дали ще успее да намери сестра си и какво ще стане между Крис и Ейми. Та нека музата бъде с теб и ще чакам следващата глава ; ).

Никиwiggle

п.п. сори, че коментара е кратък и несвързан, но следващия път ще се постарая повече.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/Nikkey369
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 11, 2011 7:12 pm

Благодаря ви много! ^^ hug
Мимс да права си доста често в това което пиша има нещо за мен, преди се пробвах да го променя, но сега е станало част от стилът ми и ако го махна стилът ми ще стане тотално различен, но радвам се, че това ти харесва Smile
Ники не се притеснявай, поне коментира и коментара ти си е много хубав. Абе пооправихте ми настроението вие двечките Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Sponsored content





Мечтан Свят - коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мечтан Свят - коментари
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Мечтан Свят
» Моят свят - коментари.
» Моя свят.
» You'll never be alone /коментари/
» Зов за Помощ (коментари)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Забавление :: Истории-
Идете на: