Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мечтан Свят - коментари

Go down 
+4
Йоланитрит Скълдъгъри
Кейтрин Бертоа Перънс
Еванджелин Несил Ранд
Джeйн Лecтpaнж
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 02, 2010 1:24 am

О, трогната съм! Благодаря, че коментира. hug
А, аз се стремя към перфектност, но няколко пъти вече казах, защо не съм описала толкова подробно световете на мъртвите.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 02, 2010 5:36 am

Ред сълзи, ред сополи, пет реда сълзи, двадесет реда сълзи...
В момента се опитвам да се разсмея, но неуспешно. Адски тъжна глава! Не си личи, че си пропуснала ненаписаната глава, впрочем. Аз си мислех, че ще се забележи, но напротив.
И въпреки че прескачаме пет месеца напред, не ми се струва, че избързваш. (странно) Може би, защото ми стана адски тъжно как сестра й прави всичко постаро му. Така, както го е правела и преди. Оф, ужас! Днес явно въображението ми е решило, че трябва да измайстори картина на всичко, което чета, така че историята наистина ме натъжи адски много.
Нямам забележки, само похвали. Описала си всичко перфектно. Определено за мен това си беше перфектност. Очаквам да разбера под каква форма ще се върне в реалността. Или поне се надявам, че ще намери начин.
Мечтан Свят - коментари - Page 2 Icon_rolleyes
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 02, 2010 3:34 pm

Благодаря за коментара, радвам се, че те е разчуствало.
А за това дали ще се върне в реалността ще видиш... Wink
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
????
Гост




Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 02, 2010 4:56 pm

Това беше най-хубавата глава досега. И е ужасно. Това, че Алис не може да се върне при сестра си, или поне не и като нормален човек. Това, че сестра й тъжи толкова много и няма кой да я утеши. А ти определено си успяла да опишеш всичко така, че да разчувства и най-коравия човек. Браво.
Върнете се в началото Go down
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 02, 2010 5:00 pm

Мерси, радвам се, че успях и теб да разчувствам. Smile Все пак целта ми е да успея да накарам дори и какмък да почувства това, което съм написала. Е, ти определено не си камък, но все пак се радвам, че успях. (:
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 07, 2010 9:39 pm

Като гледам само Ради и Теди са проявили интерес към пъследната глава и се чудя дали да продължавам. Кажете ми, ако не ви е харесало, защото новата глава вече леко стъпва в същността на историята.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 07, 2010 9:54 pm

О, не!!! Продължавай моля те! Страшно интересно е. И последната глава ме заинтригува и чакам с голямо любопитство новата, просто не знам какво да кажа за последната. Ти пишеш много увлекателно и го знаеш, така че каквото и да кажа ще е банално.
Насърчавам те! Пускай следващата!
Мечтан Свят - коментари - Page 2 624156 Мечтан Свят - коментари - Page 2 624156 Мечтан Свят - коментари - Page 2 237105 Мечтан Свят - коментари - Page 2 237105 Мечтан Свят - коментари - Page 2 237105 Мечтан Свят - коментари - Page 2 237105 Мечтан Свят - коментари - Page 2 237105
Върнете се в началото Go down
Йоланитрит Скълдъгъри
Тъмната страна на Луната
Йоланитрит Скълдъгъри


Брой мнения : 511
Points : 542
Join date : 29.01.2010

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 12, 2010 6:38 pm

Определено мога да кажа, че това беше най-чувствената глава до момента. Ако кажа, че съм плакала ще се наложи да излъжа, но това въобще не трябва да е решаващо за мнението ми. Никак даже. Това, че съм почувствала нещата по такъв начин, че да ме разплачат и все пак не се разплаках не значи, че тази глава не го заслужава. Аз просто... не знам, не мога да се разплача (това си е по принцип за някакви творби, много трудно се разплаквам), ала знам, че главата беше страшно силна. Горката Алис, как единствената й радост - сестра й, е толкова близо и същевременно толкова далеч. Така близо, че да може да я прегърне, ала и толкова далеч, че различните светове да не й го позволят. Цялата тази липса на връзка от Ейми към Алис, която пък същевременно може да я види, чуе... много е тъжно. Много искам да видя какво би станало за напред и какъв ще да бъде начинът по който Алис ще стигне до Ейми. Трябва да има такъв начин, иначе мисля, че всички дружно тук ще се вдигнем на лов за главата на Сили.. xd Браво, прекрасна глава. Продължавай все така, можеш го. =]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 10, 2010 2:59 pm

Чакам с нетърпение главата! bounce
Върнете се в началото Go down
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 10:04 pm

хайде да ви е честито след 2 месеца и нещо доживяхте да пусна нова глава, много ще ме зарадвате, ако коментирате и ще подействате добре по този начин на желанието ми да пиша следваща глава Wink
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
????
Гост




Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 10:30 pm

Хубаво е. Странно, Ирландия е една от любимите ми страни. Наистина го харесвам. Чакам още.
Върнете се в началото Go down
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 10:50 pm

радвам се, че ти хареса Smile а ирландия я избрах просто щото е близо до англия където живее алис а и защото исках рут да е естествена червенокоска а в ирландия има много такива
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 12:05 am

Интересна глава, признавам. Тези герои от мечтите й ми харесват хД. Трябва да ни представиш още някой хД. Само дето доста бързо стана това със здобряването с Анна. Имах чувството, че изпускам нещо. Но преживях го, както виждаш хД. Главата ми харесва, но някак на бързи обороти, сякаш бързаш да стигнеш до края. Това с пътя и котарака ми се стори странно... и познато, но пък ме накара да се засмея на определението му. Дея - хммм, странно, че Анна успя да прости на Ейми, а тя сякаш не скланяве. Какво пък толкова й е направила? Все пак живота е това, което е. За комендаджийските навици няма да коментирам - не ги одобрявам, но с времето ще се научи, нали? И така - Ирландия, Уексфорд. Определено е по-добре от Китай, права си. Пък и харесвам страната, ще има какво да се описва от природата...
За заключение мога да кажа само, че си ми харесва главата, както винаги и стила ти също. Продължавай, искам да разбера повече. cheers hug
Върнете се в началото Go down
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 12:46 am

ами точно това му беше идеята да стане ей така изведнъж след толкова години и караници просто изведнъж се виждат и сякаш нищо не е било и всичко си е както преди без да са инали хиляди години без да са се карали явно не си изпитвала това чувство и не си го преживявала затова не можеш да го разбереш ъъ не знам от къде ти е познато това с котарака аз не съм го срещала никъде нататък ми става странно и неразбираемо това което казваш каква Ейми какво и кой не е скланял може ли си сбъркала алис с ейми но алис не и е била сърдита че да не скланя охх нищо не мога да разбера ъъ кви навици оф Ирландия беше просто така заради Англия не наблягайте толкова на нея не е важна част уверявам ви ох не наистина не знам какво повече да ти кажа защото нищо не разбрах от коментара ти, но все пак благодаря, че коментира ^^
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 1:19 am

Радвам се, че най-сетне видяхме глава и от теб. ^^
Тъй... Струва ми се, че си си подобрила стила на писане.
Мечтан Свят - коментари - Page 2 387876
Хареса ми като цяло главата. А и по отделно хД
Не съм в настроение за коментиране всъщност, така че си оставям приказките до тук. Наистина много много ми хареса главата!
Мечтан Свят - коментари - Page 2 237105
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 1:43 am

радвам се че ти е харесало твоето мнение значи много за мен hug
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 3:56 am

май с последната си глава изгубих повече от половината си редовни читатели, но не ми пука, аз ще завърша тази книга, дори да остане само един читател!
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 3:33 pm

айде ще ви пусна главата, по принцип ще е много по-добре да я пусна заедно със следващата глава, защото....ами ще видите защо, всъщност просто пускайки и следващата глава става ясно какво точно целя с тази глава, но хайде надявам се, че и да я прочетете само така няма да ви накарам да изгубите и още повече интерес
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 3:37 pm

ъъъ след малко ще ви я пусна пак, бях объркала едни неща, фамилията на Ейми и Алис по точно Rolling Eyes Laughing
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 3:52 pm

В началото бе удоволствие за мен да прочета описанието на гарата. Винаги, когато се спомене гара в някое произведение, се отбелязва, че едни тръгват, други заминават, едни чакат, други биват чакани, усмивките, сълзите... Винаги е така, но беше удоволствие да се насладя на точно твоите описания. Превъзходни!
Хм, момчето като образ ми допада. Надявам се и по-нататък да има нещо за него.
Странно ми е как Алис видя Ейми в стаята си, а в крайна сметка Ейми е била при леля си. Да речем, че е било преди да замине там. Поне аз така мога да сглобя нещата.
Хм, гадно е, че са очернили фамилията. Малко прекалено ми се струва, но в литературата всичко е позволено.
Мечтан Свят - коментари - Page 2 Icon_biggrin
Диалогът ми дойде малко в повече, но щом си наблегнала на него, значи има смисъл. Очаквам с нетърпение следващата глава, за да разбера на къде клониш с тази.
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 3:57 pm

Е, да тя я видя в стаята си, но това е било от началото, нали споменах, че е изчакала да свърши учебната година Wink
А това с фамилията ще се разбере по-подробно по-нататък какво точно се е случило.
Ами реших да вкарам малко повече диалог, по принцип избягвам диалозите, но този път така сметнах за добре.
Благодаря, че коментира, а следващата глава няма да се забави или поне се надявам този път да не се забави. Wink hug
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 12:53 am

И аз да кажа 2 думи въпреки, че моето мнение попринцип е толкова нескопосано, че не заслужава толкова хубаво проиведение като твоето такъв тъп коментар, но все пак... понеже съм Многознайка Бърбореста... Та СТРАХОТНО Е. Много ми хареса главата и определено почувствах смисъла в нея. И страшно СИЛНО се надявам и някои други хора да го разберат, да го усмислят и премислят, да го приемат. Както винаги твоя супер стил. Идеята да е от гл. точка на Ейми ми хареса, но и изгарям от желание да разбера какво става и с Алис.
Такаа... мноооооооооогооо дребни забележчици имам относно правопис и повторения. Повтарям - страшно малки и почти незначителни, но биха направили четенето на едно изречение по-приятно.
А и ще съм ти благодарна да ми окажеш честа да върша задълженията си като твой редактор също Laughing .
И с 2 думи - прекрасно. Описанията ти са пълни, действието - допустимо бързо, разказа на героите, размислите и т.н. - увлекателни.
Продължавай! hug kiss mee Слънцее
Върнете се в началото Go down
Асасабонсам Ашантиленд
Светлата страна на Луната
Асасабонсам Ашантиленд


Брой мнения : 781
Points : 837
Join date : 01.01.2010
Age : 26
Местожителство : Бурарум

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 2:24 am

Боже, не мсиля, че някога съм чела нещо по-интересно... Сега ще коментирам само рпедната глава, т.е. тази от 6ти септември.
Не знам аквко да кажа просто. Невероятно е. Адски интересно, нещата се сменят постоянно, мрак със светлина, болка с щастие, не знаеш аквко ще се случи в следващия миг, не можеш да отгатнеш накаря си приятно изненадн... Едно от най-интересните неща, които съм чела след Хари Потър и тям подобни ХДД Направо не проумявам как е възможно да пишеш толкова интригуващи неща.. Дори да не съм прочела следващата глава те карамд апродължаваш заради останалите фенове, защото тази история си заслужава продължението! Сюжетът и идеята са... мега-хипер-гига-ултра-азческо страхотни! I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
http://secret-world.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 2:28 am

Благодаря ти много, че коментира, сис, радвам се, че ти е харесало. Smile hug Слънцее
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 9:59 pm

пусках 2 нови глави и много се надявам да коментирате Smile
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Sponsored content





Мечтан Свят - коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мечтан Свят - коментари
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Мечтан Свят
» Моят свят - коментари.
» Моя свят.
» You'll never be alone /коментари/
» Зов за Помощ (коментари)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Забавление :: Истории-
Идете на: