Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мечтан Свят - коментари

Go down 
+4
Йоланитрит Скълдъгъри
Кейтрин Бертоа Перънс
Еванджелин Несил Ранд
Джeйн Лecтpaнж
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 6:16 pm

Тук можете да коментирате!
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 7:04 pm

Моля ви, коментирайте, за да знам дали да продължа.
От първа глава не се разбира много от историята, но все пак...
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 8:00 pm

Пуснах и втората глава и тя е доста мъничка и скучна, но това е само началото. Wink
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Еванджелин Несил Ранд

Еванджелин Несил Ранд


Брой мнения : 4585
Points : 8344
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Зад маска от лъжи

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 8:01 pm

Здрасти!
От една глава не мога да кажа много. Започва интересно, но както не веднъж съм казвала, това винаги може да ти изиграе лоша шега. Внимавай да не стане банално! Не съм много по хвалбите, дори не знам какво да кажа, освен че ми хареса и като сюжет, и като идея. Нямаше правописни, а и пунктуационни, грешки, за което те поздравявам. Лично на мен ми се стори, че на катастрофата можеше да бъде обърнато повече внимание. На чувствата, обстановката. Но това си е лично мое мнение и с нищо не трябва да те спира. Е, това е от мен, с нетърпение чакам следващата глава.
Поздрави, Ивс
Мечтан Свят - коментари 26945
Върнете се в началото Go down
http://shalqlqlq.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 8:06 pm

Няма да стане банално, защото това е нещо, което никога никой не е писал, а нататък никой дори не може и да предположи как се развива история и там определено не е банално. Въпреки, че ще има няколко глави с банален сюжет. Примерно сега втора глава е леко банална, поне според мен.
А на катастрофата нарочно не обърнах внимание, защото пиша от името на Алис, а тя няма представа какво е станало точно, просто така пречених.
Благодаря ти, че коментира, надявам се да ти хареса и развитието на историята след това.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Еванджелин Несил Ранд

Еванджелин Несил Ранд


Брой мнения : 4585
Points : 8344
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Зад маска от лъжи

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 8:08 pm

Харесва ми. Има идея, живот след смъртта - неща, за които не съм срещала да се пише от много време. Похвалите от миналия коментар също важат - за грешките. Отново няма почти никъде допуснати такива.
Но!
Според мен много исзбързваш. Писала си го преди две години, разбрах, но те съветвам, след като пуснеш всички написани глави, да започнеш да пишеш с повече описания.
Поздрави и до скоро писане, Ивс
Мечтан Свят - коментари 26945
Върнете се в началото Go down
http://shalqlqlq.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 8:14 pm

Нататък историята е вече преработена, а след 4та глава е съвсем нова. За трета и четвърта ще ползвам само сюжета им, но описанията ще са различни, а темпото ще бъде позабавено. След четвърта имам само нахвърляни идеи, тоест натам ще са напълно нови главите. Затова и ще се позабавя с пускането на 3та. Но тези двете реших да ги запазя в точният им оригинал (само без грешките хД)
И много се радвам, че и тази глава ти хареса. Слънцее
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeВто Юни 22, 2010 3:29 pm

Честно да си кажа съм съгласна с Ива. Хубава история или поне започва добре. Права е и за избързването, но щом казваш, че това ще бъде поправено- радвам се. Значи ще бъде още по-добре.
За твоята история май важи поговорката (или там каквото е)- внимавай какво си пожелаваш. Интересно ми е какво ще стане нататък и с нетърпение очаквам продължението.
Мечтан Свят - коментари Icon_lol
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeВто Юни 22, 2010 5:02 pm

Ще видите.
Днес ще кача и трета глава.
Мерси, че коментира ^^

П.П. Само, ако знаете колко ми е странно, че точно моя история избързва, защото попринцип повечето ми истории са точно обратното хД Ама явно стилът ми на писане от преди 2 години е бил коренно различен. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Йоланитрит Скълдъгъри
Тъмната страна на Луната
Йоланитрит Скълдъгъри


Брой мнения : 511
Points : 542
Join date : 29.01.2010

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 10:28 pm

Много е интересна... Някак си, на всички леееко им писна от вампири, вампири и пак вампири. А това твоето е много хубаво като идея - няма глупостите, които вече могат да се срещнат в книгите под път и над път, всичките прекрасни създания със свръх сили. Твоето е различно и има мисъл в него, което е страхотно.
Относно стила на писане - със сигурност ти се различават сегашният и предишният. Ако не знаех, че е писано преди две години и, че следващите глави ще са напълно нови - и аз бих те посъветвала да обръщаш повече внимание на някои детайли и описания, да не се случва всичко толкова бързо. Но и естествено - да не стане пък бъкано от опсания и ненужни работи, та да се затруднява четенето.
Искам да видя как ще го развиеш нататък, целувки!
От Азчето.. ^^
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 10:55 pm

Ако не ни беше разказала това за сънищата ти и реалността, щях да ти кажа, че имаш прекалено много въображение. Но веднага се сетих за онези твои разказчета (^^) и веднага продължих да чета нататък.
Беше написала, че няма да е за вампири и т.н. Като стана катастрофата, си помислих "Е, нали нямаше да има вампири?! Сега какво ще стане...?", но, ето, че промени очакванията ми.
Изговорих много глупости, затова ще кажа накратко - прекрасно е! Нямам никакви забележки и очаквам следващата глава!

Твое вярно фенче, Теди.
Върнете се в началото Go down
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 11:01 pm

Хора обичам ви!
Върнахте ми музата за довършване на главата, но трябва да тръгвам за репетиции, затова след репетициите ще я довърша и пусна. Слънцее
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 5:31 pm

Пуснах новата глава, попринцип тази глава я разделих на три, защото преди в една глава бях писала по-малко за три различни теми и прецених, че ще е добре да доразвия трите теми в отделни глави. В оригинала разговора ми е с лудата, а не с наркомана, но сега го промених, защото по-натък ще има доста да си говорим за лудостта.
Малко ми беше трудно да напиша тези три глави, които бяха натъпкани в една, защото всъщност главата беше дълга една страница на уърд и повечето от нещата въобще не ги бях писала, а се страраех да не променям историята въпреки, че беше по-лесно да напиша съвсем съвсем различно и ново нещо.
Коментирайте моля. :)
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Еванджелин Несил Ранд

Еванджелин Несил Ранд


Брой мнения : 4585
Points : 8344
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Зад маска от лъжи

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 8:23 pm

Много хубава глава. Личи си, че си я писала сега, а не преди две години. Колкото и странно да звучи, се разплаках накрая, при наркомана. Просто слушахп песен точно за същото, сетих се за една история и разказът на момчето с растите ме довърши. Продължавай, ще следя!
Върнете се в началото Go down
http://shalqlqlq.forumotion.com/forum.htm
Йоланитрит Скълдъгъри
Тъмната страна на Луната
Йоланитрит Скълдъгъри


Брой мнения : 511
Points : 542
Join date : 29.01.2010

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 10:08 pm

Отново казвам, че идеята е прекрасна. Да започнеш да описваш всички тези светове, световете, в които хората са мечтали да живеят и сега го правят след смъртта си.... много трудно и рисковано, ако не знаеш как точно да го опишеш. Но ти се справяш страхотно. ^^ Просто ако не друго, самата идея е толкова добра, че ме кара да искам да чета още и да видя какво ще се случи. :}
Колкото до самата глава.... Беше хубава. Точно такава глава, която да представя различните светове, в които някои живеят, да показва мислите им... Прекрасно е. Иначе имаше доста тъжни моменти. Това с бабката например, умряла самотна или пък наркоманът изгубил всичко. Много ми се иска да разбера повече за всеки от тях - защо майката и детето така се страхуват, за жената с раздвоението на личността... Това е много страшно всъщност. И нещата с наркоманът, и последната лудата жена... Ужасно гадно е. И все пак ми хареса как си го описала. Жалко, че няма да са особено важни тези хора, даже изобщо, предполагам - щеше да е хубаво да се разбере повече за тях.
Нооо, както и да е, продължавай да пишеш, защото аз поне искам да видя още. :]
Върнете се в началото Go down
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 10:54 pm

До Ивс: идеята за наркомана и момче с расти ми дойде от Доуп, а самата история от личен опит, добре издадох се в тази книга имам много неща, които знам от личен опит и са все теми, за които никога не говоря, затова преди две години ми хрумна да ги напиша в история, никой няма да знае, че са истина.
До Кали: Да, наистина е доста трудно, защото не съм била в отвъдното за повече от няколко минути и това са неща, които нито съм чела някъде нито съм видяла, просто исках нещо ново.
А не се тревожи за тези хора може да не разбереш повече, но ще разбереш много за лудостта и то не погледната през шеговитият светоглед на нормалните хора, а самата истина. Историята всъщност на места е доста тежка и тъжна.
Иначе първо си мислех да пиша много повече за тези хора, но реших, че така ще е по-интересно, тук да оставя вашето въображение да довърши историята. Лично аз харесвам такива истории, които имат нещо мистериозно и недоизказано, което е интересно и има доста да те мисли върхо него.

Благодаря много за коментарите. Smile hug kiss mee
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
????
Гост




Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 11:08 pm

И тази глава е много хубава. Наистина, не си разказала много за героите, но и на мен това си ми харесва. По-добре е човек сам да си доразвие вида им.
Най-много ме трогна това накрая, с шизофреничката. Там имаше най-малко описания, и все пак беше някак си най-тъжно...
Само че въобще не успях да си представя наркомана - с раста, свири на китара, пък е наркоман... Странно ми звучи.
Чакам още. ^^
Върнете се в началото Go down
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 11:20 pm

Свири на китара, защото преди е бил в група споменах го, а ако не можеш да си го представиш послушай Доуп мен от там ми хрумна идеята за вида му по точно от Едсел Доуп - свири на китара, с расти е и е наркоман , е не чак такъв наркоман хД Иначе във моето въображение прилича на едно момче дето не познавам лично
Все пак да не изключваме факта, че слушам тази група докато пиша тази книга и ця
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПет Юни 25, 2010 4:56 am

Надявах се за малко повече разяснения покрай новите ни герои, но нямам нищо против да използвам и въображението си. Всичко друго го измислих освен майката и детето. Така и не мога да разбера защо се плашат от тийнейджърка. Не знам, наистина не мога да си включа мисълта на тази вълна. Но може би ще се сетя нещо хД Та те с тази потайнственост ми станаха най-интересни.
Момчето не ме развълнува, ако трябва да бъда честна. Срещала съм се с наркомани и то с такива, които вече може и да са мъртви и някакси историите им вече не ме разчувстват. Наслушала съм се.
Последната жена ми беше забавна. Да, усмихна ме, точно така. Не знам защо, може би историята й е някаква тъжна, но обичам лудите- харесвам ги, веселят ме.
Мисля че света на емото беше описан най-добре. Най-реалистично ми се стори, ако наистина има някакъв такъв свят сигурно всяко истинако емо ще живее в такъв мрак. И аз с удоволствие бих го посетила. Интересна ми е агресивността им и причините да минат към този начин на живот.
Главата беше чудесна! Много ми хареса обиколката и с нещастие погледнах към края. Защо трябваше да се прибира? ;( Исках да обикаля още, интересно ми е.
Определено си личи, че не е писана преди две години и е невероятна! С удоволсвтие я прочетох, а сега чакам следващата, която нали беше написана? Хайде да я пускаш, че то любопитството като почне да гризе няма мира.
Мечтан Свят - коментари Icon_lol
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПет Юни 25, 2010 7:06 pm

Ами всъщност следващата не е написана, а реших написаната да е по-следваща.
А и чакай де малко търпение, това е една първата й обиколка и ти искаш всичко да разбереш. Laughing
Радвам се, че теб са те разчувствали други хора, защото иначе какъв беше смисела да пиша за всички тези хора.
Иначе ще ти подскажа малко, ще разбереш доста за майката и детето след това, но ще е мнооого след това. И на мен те са ми най-любими, ще разбереш, защо се държат така и определено тяхната история е най-нещасна, но от всичките те са най-щастливи в отвъдното.
А за лудата, мисля, че скоро ще ти се промени гледната точка относно лудите или поне повечето луди. Всъщност не скоро, но както и да е.
Обаче е доста интересно да видя различните гледни точки на различните хора, всеки го разчувства различно нещо, на всеки му е интересно различно и тн, а в тази книга се постарах да има от всичко. хД
Мерси, че коментира, надявам се да запазя любопитството ти. Smile
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 6:14 pm

Търпението се изчерпва ей! Laughing По-добре продължавай в същия дух и пускай още глави. Много ми хареса и с интерес чакам още!
Върнете се в началото Go down
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 6:52 pm

Да, май, вече злоопотребявам с търпението ви. хД
Днес ще се поставаря да довърша главата и ще ви пусна, пък след това имам и една вече готова. Wink
Благодаря за коментара. hug
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 10:39 pm

Пускам ви четвърта глава, мислех да напиша една друга глава преди нея, но вече седмица главата никак не върви, затова сметнах, че явно щом не ми върви не трябва да съществува тази глава или пък трябва да я напиша някъде по-натам.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
????
Гост




Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 10:46 pm

Супер е. Сега няма да мога да прочета главата, но утре или по - късно задължително ще видя творението ти ...
Върнете се в началото Go down
Асасабонсам Ашантиленд
Светлата страна на Луната
Асасабонсам Ашантиленд


Брой мнения : 781
Points : 837
Join date : 01.01.2010
Age : 26
Местожителство : Бурарум

Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitimeПет Юли 02, 2010 1:16 am

Почвам подред -
Супер е първа глава. Изглежда сякаш действията са леко избързани, но това сигурно е защото не си описвала всяко нещо с детайли. А туй пък сигурно е защото си била с две години по-малка. Обичам да слушам как описваш нереалното и 'мечтаният свят' на Алис е прекрасен. И по някакъв начин успях отново да открия в твоя героиня част от теб. Хареса ми как завършва главата.
Втората е много интересна! Идеята на 'книгата' е върхът! -О, бабиното то, на баба внучето! Мечтан Свят - коментари Icon_lol
О, да, страхотни идеи имаш.. Просто си уникална. Хареса ми изразът Сега се замислих, че може би е по-добре да умреш по-млад, за да
си вечно млад, а не вечно стар.
В тази история си изразявала страхотни мисли и чувства =] Ако описваше световете на умрелите по-подробно щеше да е още по-красиво. Не че сега не си е великолепно, но не е зле да се стремиш към перфе.. перфектност ли беше думата? хд но ето ти се появи и сега те мразя и ще те убия. Пфф, честно в този момент забравих, че бяха мъртви хД Много е якоо.. Ммм, усетих как си наблегнала най-много на наркомана... Хах, а това с лудата ми хареса най-много ^^ хД
Охх, прекрасна е! Историята, главата и всичко. Според мен това е най-хубавото нещо, което някога си писала. И по някакъв безумен начин съм решена да продължа да го следя! ^^
Върнете се в началото Go down
http://secret-world.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Мечтан Свят - коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан Свят - коментари   Мечтан Свят - коментари I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мечтан Свят - коментари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Мечтан Свят
» Моят свят - коментари.
» Моя свят.
» You'll never be alone /коментари/
» Зов за Помощ (коментари)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Забавление :: Истории-
Идете на: