Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Зов за Помощ (коментари)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 2:26 am

Направих тема за коментари, защото разказът е на части. Wink
Ще се радвам, ако коментирате. Smile
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 2:28 am

Първата част е за миналото на момичето и е нещо като въведение, от следващата започва същинската част, това беше въведението. Wink
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 3:04 am

Силс, признавам си, много ми хареса и чакам с нетърпение да разбера какво става нататък. Симон е имала хубав характер преди да дойде семейството. Е, не й е бил от полза, но на мен лично ми харесват по-срамежливи хора, а не надути и префърцунени. Та случката се развива бавно и това ми харесва. Може да си поогледаш изреченията и да разделиш тук там с точка или тире. И какво да кажа - Браво! Продължавай! Зов за Помощ (коментари) 237105 Зов за Помощ (коментари) 624156
Върнете се в началото Go down
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 3:08 am

Мерси, целта ми е с тази история да покажа как парите могат да развалят човек. Симон не е имала нищо, но е била страхотен човек, но наистина не е имало полза от това, но защо всички трябва да сме добри само, ако има полза. А след това когато има всичко се превръща в разглезено момиче и нататък ще видиш какво още и причиняват парите.
Преживяла съм подобно нещо, семейството ми беше не много богато като бях малка, нямахме толкова хубави неща, но беше сплотено, не се интересуваше само от работата и парите, сега е доста по-богато, интересуват се само от работата си и парите, имаме много хубави неща, но какво от това, предметите и парите не могат да заместят родителите ми и обичта. Абе, това е една дълга тема само го дадох като кратък пример, няма да навлизам в подробности.
Мерси, че коментира, радвам се, че ти е харесало. ^^ hug kiss mee
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 4:12 am

И втората Ради се включва Зов за Помощ (коментари) Icon_lol Зов за Помощ (коментари) Icon_lol
Тъй, забележка номер 1! Има правописни грешки, които не знам защо толкова много ми се набиваха на очи. За такъв голям текст толкова грешки не би трябвало да ме накарат да се чувствам така, но имах чувството, че чета нещо на Хенри. Зов за Помощ (коментари) 872285 Знам, че беше много уморена като го писа, но трябваше да го отбележа.
Забалежка номер 2! На две-три места има повторения. Едното го запомних много добре- като седеше на прозореца и гледаше снега, прозорецът го спомена два пъти, а разстоянието между тях беше две-три думи.
Идеята е прекрасна! Според мен трябваше да замълчиш за целта на разказа хД Още сме в началото... Ама карай, вече ни сподели.
Не мога да кажа, че не ми хареса. Беше интересно да преминем през живота й в дома, обожавам да чета за живота на изоставените деца. Натъжават ме, това ми харесва. По принцип са въздействащи. Само че ти не успя да ме натъжиш. Но това по принцип го отдавам на факта, че имаше грешки, които ми бъркаха в здравето и за това малко по-негативно подходих.
На места имах чувството, че просто изброяваш нещо за живота на Симон. Все едно правиш доклад. Иии накрая не ми хареса. Сякаш вече умората съвсем те е повалила и не си обърнала кой знае какво внимание. Описанията ми бяха недостатъчни накрая.
Според мен не се движи бавно разказа, а напълно нормално.
Зов за Помощ (коментари) Icon_biggrin
Иии впрочем въпреки че мнението ми е изпълнено с доста забележки, наистина ми хареса началото! Ще прочета продължението със сигурност Зов за Помощ (коментари) Icon_cheers
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 2:54 pm

А за правописните грешки и повторенията го знам, ама нямах сили да го поправям вече.
А целта я споделих щото винаги като пиша нещо винаги почти никой не разбира за какво става въпрос, не разбира разказа, ама казва нещо от рода, че е безсмислен, банален или нещо подобно още преди да е стегнал до края и така и не прочита края, затова го казах, защото искам все пак да стигнете до края.
Ами съжалявам, че не съм успяла да те накарам да почувстваш разказът ми, на дали е просто от грешките, всъщност даже вече не виждам смисъл да го дописвам, честно казано...
Ами съкратих нарочно описанията, защото ме посъветваха, да съкратя описанията, а и стана прекалено дълго за разказ...
Аха, окей, мерси, че коментира, но не знам дали ще има какво да четеш, понеже не мисля, че ще има продължение, не само на разказа, на каквото и да е, препрочетох си го отново, ужасен е, пиша отвратително, по- добре да спра да се излагам...
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 3:06 pm

Еее недей така де! Не е ужасен в никакъв случай, беше интересен.
Аз искам да видя продължението и мисля че не съм сама в това желание.
Не се излагаш, пишеш добре.
Зов за Помощ (коментари) Icon_rolleyes Зов за Помощ (коментари) Icon_bounce
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Патрик Андерсон

Патрик Андерсон


Брой мнения : 569
Points : 599
Join date : 23.07.2010
Age : 37

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 11:31 pm

Интересно звучи. Това обаче с писмото ми прозвуча банално и изтъркано. Края ми се видя претупан набързо. Знам, че си била изморена, но .... а като добавим коментара на Ради, който важи и за мен. Мога да обобщя, че ме заинтригува, но не ме и грабна..... Все пак ще прочета с интерес продължението..... smiles22
Върнете се в началото Go down
Еванджелин Несил Ранд

Еванджелин Несил Ранд


Брой мнения : 4585
Points : 8344
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Зад маска от лъжи

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 11:39 pm

Съжалявам, че пиша тук, без да съм прочела разказа, но въпросът ми е по каква причина е в този раздел - разказ ли е или история? Защото определено е малко странно.
Върнете се в началото Go down
http://shalqlqlq.forumotion.com/forum.htm
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 11:59 pm

Ради, много, много извинявай, надявам се да не те обидя с това: описанията мисля, че са достатъчно, иначе 3 страници описания нямаше да се харесат и щяхме да кажем, че са много и доскучава, което щеше да си бъде истината. А сега стана нормално и наистина интересно, подържащо вниманието. Трябва да го каже Сили, но все пак: края е такъв, защото тя въвежда във втората част. И не я съдете толкова строго - беше страшно изморена вчера и изобщо не беше добре. Трябва да я хвалите, че въпреки всичко преодоля умората си, за да напише това за да го видите вие и да го оцените. И, Силс, не смей да говориш така. Когато си отпочинала ще видиш, че ще стане супер добре. И вместо да казваш, че няма да има продължение просто хвърли бърз поглед над грешките и ги поправи. И чакаме продължението и ще те тормозим за него бъди сигурна.
И Ивс аз мисля, че тук му е мястото.

П.П. Не съм искала да обидя никой!! Моля да ме извините, ако сте се почувствали засегнати.
Върнете се в началото Go down
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 12:08 am

Ивс, това е разказ, но просто е щяло да стане прекалено дълго в един пост и Силс е решила да го раздели на две чести.
Тъй... Ради, знам че беше изморена, но не сме я карали насила да пусне разказа. Мога да й кажа браво за труда, но не желая да крия реалното си мнение, защото е хубав разказ, смислена идея, но все пак забелязвам неща, които не ми харесват. Очаквам това момиче да продължи да пише и да чета негови неща, следователно е редно да й кажа какво мисля, за да не стане в крайна сметка постоянно да виждам едни и същи грешки, които реално погледнато ме дразнят.
За описанията... Не мога да кажа, че бяха малко, но на места беше претупала нещата. За мен това е липса на описания. Не че хода на разказа се забързваше толкова много, просто нямаше особено много епитети, метафори... Липсваха неща, които да разкрасят думите.

Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 3:52 am

Еванджелин Несил Ранд написа:
Съжалявам, че пиша тук, без да съм прочела разказа, но въпросът ми е по каква причина е в този раздел - разказ ли е или история? Защото определено е малко странно.
не си ли чувала за неща като разкази на няколко части!? мисля, че не си човек дето не чете и все ще са ти попадали такива разкази, а и ясно си го пише в описанията и беше много грубо да пишеш тук без да четеш, без дори да си направиш труда и обяснението ми за темата да прочетеш, пък няма значение, че си админка, просто това е грубо спрямо авторът на нещо, каквото и да е то, който и да е авторът, не мисля, че на теб би ти било приятно Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 3:53 am

Емили Стоун написа:
Ради, много, много извинявай, надявам се да не те обидя с това: описанията мисля, че са достатъчно, иначе 3 страници описания нямаше да се харесат и щяхме да кажем, че са много и доскучава, което щеше да си бъде истината. А сега стана нормално и наистина интересно, подържащо вниманието. Трябва да го каже Сили, но все пак: края е такъв, защото тя въвежда във втората част. И не я съдете толкова строго - беше страшно изморена вчера и изобщо не беше добре. Трябва да я хвалите, че въпреки всичко преодоля умората си, за да напише това за да го видите вие и да го оцените. И, Силс, не смей да говориш така. Когато си отпочинала ще видиш, че ще стане супер добре. И вместо да казваш, че няма да има продължение просто хвърли бърз поглед над грешките и ги поправи. И чакаме продължението и ще те тормозим за него бъди сигурна.
И Ивс аз мисля, че тук му е мястото.

П.П. Не съм искала да обидя никой!! Моля да ме извините, ако сте се почувствали засегнати.
Благодаря ти Ради. Smile hug
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Sponsored content





Зов за Помощ (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зов за Помощ (коментари)   Зов за Помощ (коментари) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зов за Помощ (коментари)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Зов за Помощ
» You'll never be alone /коментари/
» I just love it! /коментари/
» Коментари за стихчетата
» Клипчета-коментари

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Забавление :: Разкази-
Идете на: