Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Слепият на крачка на смърта [книга]

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Слепият на крачка на смърта [книга] Empty
ПисанеЗаглавие: Слепият на крачка на смърта [книга]   Слепият на крачка на смърта [книга] I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:38 pm

Слепият на крачка от смъртта

Слепият на крачка на смърта [книга] Pic1_10434

Автор: Андрей Воронин
Издадена: 2009
Жанр:Криминални романи

Оставки на министри. Загадъчна смърт на високопоставени чиновници и генерали. Поръчкови убийства. Секс услуги и кървави разправи. Изнудвания. Руското правителство е застрашено. Подготвя се преврат... Секретният агент на ФСС Глеб Сиверов с прякор Слепия е единственият, който с риск на живота си решава сложната плетеница от престъпления по пътя към властта. “Слепия на крачка от смъртта” е увлекагелна книга от поредицата криминални романи на руския писател.

Лично мнение:
Книгата я четох миналото лято дакато бях на почивка. Не я допрочетох, но стигнах до средата и наистина много ми допадна. Аз обичам да чета такива книги и затова. А и начина на написване просто ме разби. Брутално яка книжка. Препоръчвам я на всички, който си падат по криминалните романи.
Върнете се в началото Go down
 
Слепият на крачка на смърта [книга]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Забавление :: Книги, музика, филми и т.н.-
Идете на: