Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Честит рожден ден, Емили Стоун!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Еванджелин Несил Ранд

Еванджелин Несил Ранд


Брой мнения : 4585
Points : 8344
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Зад маска от лъжи

Честит рожден ден, Емили Стоун! Empty
ПисанеЗаглавие: Честит рожден ден, Емили Стоун!   Честит рожден ден, Емили Стоун! I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 2:59 pm

Честит рожден ден, мила!
Много здраве, щастие, луди купони, верни приятели и красиви спомени от тази година. Да си изкараш супер (:
Върнете се в началото Go down
http://shalqlqlq.forumotion.com/forum.htm
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Честит рожден ден, Емили Стоун! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден, Емили Стоун!   Честит рожден ден, Емили Стоун! I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 3:28 pm

Мерси, мила Ивс. Оценявам го и всичко хубаво, което си ми пожелала да се враща - и на теб да се случи. Честит рожден ден, Емили Стоун! 624156 Честит рожден ден, Емили Стоун! 237105
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Честит рожден ден, Емили Стоун! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден, Емили Стоун!   Честит рожден ден, Емили Стоун! I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 5:26 pm

Честит рожден ден! Да си жива и здрава (най-важното! хД), винаги усмихната и изпълнена с радост като името ти! Иии много гаджета, много любов и много късмет. =]
Върнете се в началото Go down
Патрик Андерсон

Патрик Андерсон


Брой мнения : 569
Points : 599
Join date : 23.07.2010
Age : 37

Честит рожден ден, Емили Стоун! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден, Емили Стоун!   Честит рожден ден, Емили Стоун! I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 5:59 pm

ЧРД и от мен! Пожелавам ти здраве, щастие, верни приятели и нека музата бъде винаги с теб.
Офтопик: Това нека музата бъде с теб ми прозвуча на това как се псуват джедаите: "Нека майка ти бъде с мен". Suspect
Върнете се в началото Go down
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Честит рожден ден, Емили Стоун! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден, Емили Стоун!   Честит рожден ден, Емили Стоун! I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 10:03 pm

Мерси, хора. Много ме радвате с пожеланията си, повярвайте. Честит рожден ден, Емили Стоун! Icon_smile Честит рожден ден, Емили Стоун! 624156 Честит рожден ден, Емили Стоун! 237105

П.П. И на мен Анди Честит рожден ден, Емили Стоун! Icon_lol , ама пък си е хубаво пожелания това за музата. Ще ми трябва!
Върнете се в началото Go down
Ниа Тонк
Светлата страна на Луната
Ниа Тонк


Брой мнения : 390
Points : 415
Join date : 18.06.2010
Age : 25
Местожителство : Морския град...Бургас...

Честит рожден ден, Емили Стоун! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден, Емили Стоун!   Честит рожден ден, Емили Стоун! I_icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 10:01 pm

Честито и от мен, макар и с закъснение, за което се надявам да ми простиш. being cold А пожелавам ти да си жива и здрава, много щастлива, късметлийка и да ни радваш с присъствието си още дълго време.
Върнете се в началото Go down
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Честит рожден ден, Емили Стоун! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден, Емили Стоун!   Честит рожден ден, Емили Стоун! I_icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 1:55 am

Мерси за милите думи. И аз се надявам. Нищо, че е със закъснение. Никога не е прекалено късно Laughing . Е, не е много вярно, но в случая е така Wink .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Честит рожден ден, Емили Стоун! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит рожден ден, Емили Стоун!   Честит рожден ден, Емили Стоун! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Честит рожден ден, Емили Стоун!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честит рожден ден, Радиии!
» Честит рожден ден, Анди (:
» Честит Рожден Ден, Тедиии ^^
» Честит Рожден Ден!
» Честит рожден ден на...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Забавление :: Празници-
Идете на: