Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 God save the queen [коментари]

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Патрик Андерсон

Патрик Андерсон


Брой мнения : 569
Points : 599
Join date : 23.07.2010
Age : 37

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Авг 25, 2010 8:39 pm

Коментирайте....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Авг 25, 2010 8:40 pm

Изглежда добро. Чакам още. Smile
Върнете се в началото Go down
Джой Ви

Джой Ви


Брой мнения : 1155
Points : 2134
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : В дълбините на обърканото си подсъзнанието

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Авг 25, 2010 8:59 pm

Здрасти!

Започва доста обещаващо, някак си нестандартно. Няма го великия перфектен красавец, няма я сълзливата история (поне на пръв поглед). Този човек даже ме кефи, Джони. Как само удари пънкаря. Съученици? Хаха. Това е доказателство, че човек може да направи със себе си и добри и лоши неща. В смисъл, че не зависи от това къде идваш. Та, началото наистина е интересно и ще чакам още с нетърпение.

Ники God save the queen [коментари] 26945
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/Nikkey369
????
Гост




God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Авг 25, 2010 9:19 pm

Пак съм аз. Идвам да врънкам за още. Very Happy *нахалница* lol!
Върнете се в началото Go down
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Авг 25, 2010 9:25 pm

УОУ!
Началото е мега казано странно, не в лошия смисъл, разбира се. Просто... неочаквано. Но от теб така или иначе не съм видяла нещо банално. Хубаво е.
Впечатлена съм. Не знам какво ще стане напред, не знам какъв е замисъла, но ще ми хареса по простата причина, че ще бъде различно.
Благодаря, че си решил тук да пускаш свои неща. И аз също като Таня искам още и ще си чакам продължението.
Пишеш страхотно!
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Еванджелин Несил Ранд

Еванджелин Несил Ранд


Брой мнения : 4585
Points : 8344
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Зад маска от лъжи

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Авг 25, 2010 9:26 pm

Здрасти God save the queen [коментари] 26945
Какво да кажа? Интересно е, грабна ме с началото. От теб не съм и очаквала нещо скучно, всъщност. Не знам какво да очаквам, но съм убедена, че ще е нещо брилянтно (:
Твоя, Ив.

П.П. Ники, разбира се, че няма да има сълзлива история е необясним красавец - все пак това го пеши Анди.
Върнете се в началото Go down
http://shalqlqlq.forumotion.com/forum.htm
Патрик Андерсон

Патрик Андерсон


Брой мнения : 569
Points : 599
Join date : 23.07.2010
Age : 37

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeЧет Авг 26, 2010 12:37 am

Поради натиска и защото знам, че утре и вдругиден ще отсъствам, да ви дам материал за размисъл ще ви дам и първата глава, но това ще стане по-късно тази вечер, понеже трябва да я редактирам. Сега поотделно:
Ники - определено няма да има красиви хора, защото аз в реалния свят познавам доста малко такива, а пък искам да се получи нещо реалистично, а иначе очаквай още обрати в двата образа.
Ради - надявам се да се получи нещо, което досега не съм писал, а и не съм виждал тук да се пише - среща на различни ценности и идеали
Ив - Чак пък брилятно, скептик съм. Ще оплескам нещо, щот ще ме домързи все пак до сега 6-7 истории стоят захвърлени в една папка на компютъра ми и си мисля, че и този ще претупам.
Върнете се в началото Go down
Валентина Ловато
Кървав изгрев
Валентина Ловато


Брой мнения : 25
Points : 31
Join date : 24.08.2010
Местожителство : Somewhere in the darkness

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeЧет Авг 26, 2010 5:16 pm

Това е направо страхотно. Нямам търпение да прочета още bounce
Върнете се в началото Go down
Еванджелин Несил Ранд

Еванджелин Несил Ранд


Брой мнения : 4585
Points : 8344
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Зад маска от лъжи

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeЧет Авг 26, 2010 5:35 pm

Джон - пънкар? Да, защо ли не се сетих? Главата беше невероятна, както каза по-рано - само това, че е различно го прави страхотно.
Дано скоро ни зардваш с още една глава (:
Твоя , Ив
God save the queen [коментари] 26945
Върнете се в началото Go down
http://shalqlqlq.forumotion.com/forum.htm
????
Гост




God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeЧет Авг 26, 2010 6:18 pm

Пънк - точно в твой стил. Хареса ми, въпреки че ми е малко омотано. Не открих грешки или нещо такова, което лично аз много харесах като един радактор. Но млъквам, защото пред изкуството дори и граматиката мълчи. Very Happy Иначе ми хареса момента със клетвите. А Джон като пънкар не си го представях. Very Happy Мислех, че му е съученик и не се понасят.
Все едно. Чакам още, защото ми прикова интереса.
Поздрави и нека музата е с теб. cheers
Върнете се в началото Go down
????
Гост




God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 2:04 am

Интересна глава. А началото направо ме разби. Хилих се като побъркана, честно. Поклон! Иначе ми харесва идеята за детето, което разтапя хладнокръвния най - добър адвокат на цяла Англия. Допадна ми и частта със секретарките. Някак ми нажежава много обстановката, което е страхотно за едно такова произведение. Сега ще ме изкефи да се напият и да посетят някой от старите си любими пънкарски места. Таа пак се отплеснах. Идеята ми е, че чакам още с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeВто Авг 31, 2010 1:00 am

Мога само да съжалявам, че не прочетох по-рано главите. Ще ги обсъждам като цяло понеже ми се струва, че ще объркам кое в коя глава се е случило хД
Джон като пънкар... не го очаквах, всъщност. Да, може би наистина си е добре като за твое произведение, но не го очаквах. Изненадваш ме, приятно при това.
Ахх, а бебето какво е сторило? Интересно кой ли ще е бъдещия нападател? Надявам се в близките глави да го изясниш.
Джон е пияница? Тъй де, към бирарията тича...
Хаха, това за лесбийката ме шокира и разсмя хД Очаквах всичко друго, но не и такава тактика от адвоката. И все пак добре е направил и добре ти е хрумнало тоест, поне няма да има проблеми с влюбена в него жена, която е майка на детето му. хД
Впрочем харесва ми това, че обича дъщеря си. Мислех си, че няма да обръща внимание на детето си, а само заради родителите си го е искал, но съм грешала. И ми харесва, че съм сгрешила. хД
Секретарките- отново ми допада това, че не са му любовници както по принцип биват описвани. Харесва ми и това, че за чиста работа получават добра сума. Де да беше така и реално... Но това е въпрос, който не е за обсъждане в тази тема.
Има личен детектив? Това направи си ме хвърли в тъч! Но също ми допада като идея, просто за пръв път чета някакъв детектив да служи само на един човек.
Обожавам тази история! И стилът ти! И идеите! God save the queen [коментари] Lol
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Патрик Андерсон

Патрик Андерсон


Брой мнения : 569
Points : 599
Join date : 23.07.2010
Age : 37

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeВто Авг 31, 2010 1:12 am

Благодаря за кометарите. Само мога да кажа, че скоро нападателя или по-точно човека, който заплашва няма да бъде разкрит скоро, защото в следващата глава мисля да внеса нов проблем в живота на Джон, но засега проучвам нещата в Англия как стоят, понеже не искам да е фантасмагории. Иначе за любовта на жена към Джон мисля да си остане само тази на Франсис. Мисля, обаче все пак да внеса лек любовен елемент, но няма да е с Джон или Джеф. Секретарките просто засега искам да са безгласна буква в историята, а детектива е личен на Джон, защото ми помага в разследването на случаите му и може чрез него да намира слабите места на свидетелите или да намира самите свидетели.
Върнете се в началото Go down
Патрик Андерсон

Патрик Андерсон


Брой мнения : 569
Points : 599
Join date : 23.07.2010
Age : 37

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 3:55 am

Ето и новата глава. Знам, че не е като останалите, но трябва да я има, защото това нещо ще е важно за останалата част на историята и то доста и трябваше да му отделя специално внимание.
Върнете се в началото Go down
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 4:03 am

Хубаво е, че имаш интересна идея за историята, която подържа интереса ми на прекалено високо ниво, за да я изоставя. В противен случай едва ли бих се задържала дълго, ако пишеш така както в тази глава.
Някакси... Не ми идва от вътре да кажа, че беше зле. Защото на мен ми хареса. Ооо да! Беше просто великолепно, тръпнех да стигна до края. Обичаш да се набляга на описанията, но установих, че твоят стил не е толкова близо до моя и не им обръща много внимание. Това не ми е голям проблем, пишеш невероятно! Но този път.. нещо.. Не знам и аз! Мисля че очаквах да се втурнеш в някакви по-широки описания на новите трима герои. А и на едно място (при влюбените) май имаше повторения. Карай.
Беше интересно. Не мога да кажа, че ми беше скучно, но мога да гарантирам, че стигнах до края за минимално време. Великолепно!
Хахахах, а края е велик! Е, да, просто е велик! Браво! Развесели ме
God save the queen [коментари] Icon_flower
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Патрик Андерсон

Патрик Андерсон


Брой мнения : 569
Points : 599
Join date : 23.07.2010
Age : 37

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 4:08 am

Просто искам засега да оставя трите герои недоразвити, а повторението е, за да наблегна на тяхната еднаквост. Иначе не ми харесва главата и това е но някак си трябваше да представя този план на Джон от младини, защото (сега барабани ще открехна малко завесата) той все пак ще се навие и ще се впусне в интересно политическо състезание и мисля това да е основния проблем в историята, докато това с Франи засега да остане по настрана.
Върнете се в началото Go down
Джой Ви

Джой Ви


Брой мнения : 1155
Points : 2134
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : В дълбините на обърканото си подсъзнанието

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 1:48 pm

Здрасти!

Аз малко се поулисъх и бях забравила да коментирам, но сега ще се поправя. Интересно е, че онзи пънкар и Джони някога са били като братя, а сега са толкова различни. Адвокатът съвсем го пренебрегва. Интересно защо? А кой е при дъщеря му? Наистина ли е Джеф? Какво ли има да му отмъщава... и защо да посяга на дъщеря му. След това съобщението леко ме обърка. Там наистина ли е бил пънкаря и за какво да се разбират? После беше хубаво, че се оказа, че дъщеря му си е жива и здрава. И му признавам, знае какво да прави в такива ситуации. И май забравих да вметна, много хитро решение е с тази лезбийка. Той и дава дом, а тя му ражда дете и се представя за негове жена. Жестоко!
Вероника и Макс садоста типични хора. Познават се от малки, харесват се, но никой от тях не се пристрашава да направи първата стъпка. Те така могат да си чакат и още много много много години, мисля.
А Джон как се бе напил. В началото не ми направи впечатление на човек, който пие много. Но той се напи, крещя, счупи шише, блъсна се в една стена и пак мислеше за нещо друго. Хаха. А интересно, нали беше отишъл там, за да разбере на плана на Джеф, защо в последния момент се разкрещя и се поиска да го чуе? Нима след като бе сигурен, че дъщеря му е жива, друго не го интересуваше? Тази глава ме остави с много въпроси. Та надявам се скоро да пуснеш още.. Smile

Ники
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/Nikkey369
????
Гост




God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 1:57 pm

Е, беше различна. Много различна. Но беше хубаво различна, нали се сещаш как някой неща се променят, но за добро? Е, това е долу - горе нещо такова.
Таа тея новичките малко ме объркаха. Не очаквах това да стане. Абе н съм по коментарите, за тва ще кажа само, че ми допадна много и чакам още.
Върнете се в началото Go down
Патрик Андерсон

Патрик Андерсон


Брой мнения : 569
Points : 599
Join date : 23.07.2010
Age : 37

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 10:37 pm

Ники, това напиване е в деня на заплахата за Франи, а срещата с Джеф е на следвашия ден (глава).
Върнете се в началото Go down
Патрик Андерсон

Патрик Андерсон


Брой мнения : 569
Points : 599
Join date : 23.07.2010
Age : 37

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeВто Сеп 14, 2010 9:56 pm

Пуснах новата глава, която поне според мен е доста по-добре от старата. Надявам се на мн коментари. Razz
Върнете се в началото Go down
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 4:35 am

Определено това бе една чудесна глава! Не се разкриваше нещо величествено, нещо фрапантно, но беше много добре написана. Поздравления! Учиш се от грешките си, очарована съм от това. ^^ Радвам се, че се стремиш все пак да харесаме творбата ти.
Както опоменах, не беше вълнуващо приключение, но не мога да кажа, че не стигнах до края въртейки очички бързичко, за да видя какво ще се случи.
Хаха, смс-ите ми напомниха на един човек. Някаси точно ей в такъв стил пише.
God save the queen [коментари] Icon_lol
Учудих се, когато го удари с халбата. Наистина не бе очаквано действие. Мислех си, че ще седнат да си поговорят най-сетне, след толкова много години... Мислех, че в началото ще се дърлят, но после ще се оправят. Е, все пак трябваше да очаквам неочакваното като знам кой е автора.
God save the queen [коментари] Icon_biggrin Доста неща ще трябва да си купи човечеца, изпотроши си всичко God save the queen [коментари] 996525
Много хубава глава, очаквам в следващата да има по-голямо развитие на нещата
God save the queen [коментари] Icon_razz
Продължавай в същия дух!
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
????
Гост




God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 12:16 am

Ъгх, тоя Джон ми иде да го хвана ида го накъсам на хиляди парченца. God save the queen [коментари] Icon_mad *не си го чул от мен!* God save the queen [коментари] Icon_biggrin Иначе смс - те ми харесаха много. Просто ми напомнят на разглезено момиченце, молещо за пони и строг баща. Комерсиално, но адски смешно. God save the queen [коментари] Lol Иначе наистина доста чупи тоя Абърдийн. God save the queen [коментари] Icon_mad God save the queen [коментари] Icon_biggrin Йъп, да не забравя за халбата. Наистина се очудих. Иначе чакам още с нетърпение.
Поздрави и целувки.
Тори.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





God save the queen [коментари] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: God save the queen [коментари]   God save the queen [коментари] I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
God save the queen [коментари]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» God save the queen
» You'll never be alone /коментари/
» Зов за Помощ (коментари)
» I just love it! /коментари/
» Mirror reflection [коментари]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Забавление :: Истории-
Идете на: