Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лилинор Джианна Адамс

Лилинор Джианна Адамс


Брой мнения : 2013
Points : 4742
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Far away from heaven

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:14 pm

Няма да обещавам каквото и да е, защото видяхме, че това нищо не гарантира. Дължа ви обяснение за всички неспазени обещания и за това, че оставих форума на произвола на съдбата. Вината е изцяло моя и няма да се оправдавам. Имах време. За желанието е спорен въпрос - хем не, хем да. Защо не? Ами защото поддържането на един РП форум се крие в какво? В писането на РПта, браво на позналите. А на мен в момента ми е изключително нетворчески период. Имам много идеи, но просто не мога да се заставя да седна и да ги напиша. А това е изключително жалка причина да оставя форума да западне.

А сега към същинския въпрос: училищата вече не са толкова модерни. Каквото и да измислим пак е като в даскало - уроци, домашни, изпити. Освен това там трябват ученици, учители, а ние още преди да зарежа форума и да го доведа да до пълен упадък, нямахме достатъчно хора, за да запълним 3 курса. А е тъпо потребителите ни да буксуват се в 1 и същи клас, защото на нас не ни дотигат хора. А и вече стана малко безинтересно, за това ми се струва, че трябва да се измисли нещо ново. Нещо, което за да върви няма да е задължително да има написано някакво водещо РП от определен човек, както в уроците. Нещо, което дава по-малко ограничения. Имам няколко идеи, но никоя не ми хареса, затова и пиша тук, за да може да се обсъди добре и да решим заедно кое ще е най-добре.

1. Град - това беше предложено като идея, но аз съм се опитвала да правя нещо такова, даже на 2 пъти и трябва да ви кажа, че никак не е лесно. Трябва много организация и много потребителни. Виждала съм и успешни РП форуми - градове, като някои от тях дори на потребители от форума, тъй че принципно има шанс да стане.

2. Мислех си, покрай многото испански сериали за откачени съседи, дали пък не можем някак да сме някакво магьосническо "общежитие" (не се сетих по-походяща дума) и нещо подобно, но това ми се струва доста ограничаващо и не ми допада особено.

Както виждате имам само 2 единствени предложения, едното всъщност дори не е мое, а на Емили, тъй че който види това, нека и той помисли, и аз ще помисля какво може да се направи.

Извинявам се за всичко досега и ще се опитам да направя всичко така, че да не се случва повече такова нещо по моя вина.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeСря Мар 09, 2011 2:45 am

някак си изгубих желание времето го уби твърде късно е сякаш но съм обещала че ще съм до последно с този форум защото значеше много за мен...но things would never be the same хората бяха нещото което правеха форумът такъв...тях ги няма...
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Лилинор Джианна Адамс

Лилинор Джианна Адамс


Брой мнения : 2013
Points : 4742
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Far away from heaven

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeСря Мар 09, 2011 4:10 am

Най-редовните влизат веднъж седмично. Едва ли се засичате, но ми се струва, че ако имате желание и има при какво бихте могли да помислите да се върнете. Опитвам се да променя нещата. Най-после от толкова време съм тук с някаква идея и при това идея, с която да намаля доколкото е възможно сегашната ситуация. Защото преди, а и в момента, за да стане каквото и да е трябва да има учители и ученици. Могат да се пишат самосиндикални РПта, но идеята на форума е такава - училище. И наистина искам да измисля нещо, така че да няма хора, които да трябва да пишат РП всеки ден, защото ако не го напишат става мазало. Наистина се опитвам да направя нещо. Имате всички причини да не ми вярвате. Ако не искате, недейте. В момента правя както намирам за редно и каквото трябваше да направя отдавна.Всяка помощ е добре дошла. На никого няма да се разсърдя ако реши да не остава повече, това е ваш избор.

Сили, ти много дълго беше с нас и много си ни помагала винаги. Не се чувствай длъжна да останеш до края, веднъж нещо спре ли да ти доставя удовоствие, всичко се обезсмисля. Благодаря ти за всичко и най-вече за търпението!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeСря Мар 09, 2011 10:11 pm

Лилинор Джианна Адамс написа:

Сили, ти много дълго беше с нас и много си ни помагала винаги. Не се чувствай длъжна да останеш до края, веднъж нещо спре ли да ти доставя удовоствие, всичко се обезсмисля. Благодаря ти за всичко и най-вече за търпението!
казах НИКОГА НЯМА ДА ВИ ОСТАВЯ точка
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Лилинор Джианна Адамс

Лилинор Джианна Адамс


Брой мнения : 2013
Points : 4742
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Far away from heaven

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 2:01 am

Силс, благодаря за страхотната отдаденост Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? 237105

Имам нужда да чуя мнението ви, защото искам сайта да бъде такъв, че да ви е приятно да влизате. Моля ви, казвайте ми какво мислите! : ))
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net
Лилинор Джианна Адамс

Лилинор Джианна Адамс


Брой мнения : 2013
Points : 4742
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Far away from heaven

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 10:36 pm

Вчера получих вдъхновение. Искам да ви запозная с идеята, която лично на мен до момента ми допадна най-много. Пак става дума за нещо като училище. Но не се оставяйте тази дума да ви стресне. Без учебни предмети, без учители, без класове. Може би малко прилича на… летен лагер. Група хлапета – разни избягали от вкъщи бунтари или някой, който обикаля света, абе въобще всякакви, но да речем на възраст между 14 и 17 години, събрани на едно място. И какво точно да правят тези хлапета. В другата тема ви попитах за какви магьоснически и фантастични сили винаги сте си мечтали. И идеята ми е да правим точно тези неща. Създава се един списък с различни неща, които сме искали да правим и се решава примерно тази седмица на езерото да се учим да контролираме водата (това, което ще дам за пример са някакви пълни измишльотини, просто да вникнете в мисълта ми), в гората да караме дърветата да говорят, а в някаква там къща да бъркаме отвара за любов. Ето такива неща. И всичко това, естествено, в РП форма. Тук вероятно някой ще ме попита „Добре де, ама нали, за да се научим, някой трябва да показва как става!”. Аз ще ви кажа, че сте прави. Но човекът, който ще показва няма да бъде някой точно определен учител, ами който реши може да се запише – дори не е задължително това да е ваша мечета, ако човекът дал идеята не му се занимава, може да бъде всеки. Понеже обясненията малко ми куцат, давам пример на съвсем случаен признак. Решили сме, че тая седмица ще правим отвара за погрозняване. И примерно Сили е решила, че и се измисля отвара за погрозняване и тя се нагърбва с тази задача. При което РПто може да започне с обяснение как сте правили даденото нещо някога, или как сте прочели в някоя книга, или сте подслушали как родителите ви са направили някаква магия. И всеки който иска, отива и пише РП. Идеята е да има купон, да няма оценки, изпити и учители и да има приключение. За приключения също съм помислила и имам някои идеи. Сега на вас оставям да ми кажете мнението си и да си зададете въпросите.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net
Джeйн Лecтpaнж
Сребърна сянка [Ад]
Джeйн Лecтpaнж


Брой мнения : 5424
Points : 5765
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : In the middle of nowhere, The darkest part of the Hell

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 10:47 pm

eй това много ми харесва! lol!
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com/
Лилинор Джианна Адамс

Лилинор Джианна Адамс


Брой мнения : 2013
Points : 4742
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Far away from heaven

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 11:43 pm

Расите истински ме кефят и много от тях са уникални, тъй че според мен не би било редно да ги махнем. Но някак си дали няма да е по-добре да им викаме по-друг начин, не "раса", защото ми звучи... расистко. Не знам, просто малко грубичко ми звучи. Но тва да са ни проблемите.

Мисля си, че ако се приеме последната ми идея (просто тя ми е фаворита до момента) няма да имаме проблем расите да останат. Може би малко ще трябва да понамалим дарбите, да речем на човек по 1 и... не знам да измислим нещо така, че най-желаните неща - телепатия, телекинеза и т.н. да не са ничия дарба, за да са общодостъпни. Освен това, ако някой има желание би могъл да учи другите да развиват неговата дарба, но само при желание. Ще го измислим. Сега само трябва да решим на кой вариант ще се спрем и тогава ще изберем нов скин, име, смятаме и да сменим линка на сайта и въобще всичко ще измислим, само да решим какъв точно да бъде форума
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net
Кана Бис




Брой мнения : 40
Points : 43
Join date : 12.03.2011
Age : 28

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 4:54 pm

Последната идея рулз. Чесно казано нещо такова хаотично ми се играе. Има метъли, хипита, пънкове, попари, рапари, магии, заклинания, въображение. inlove
Ако трябва да помагам да се свирка.
Върнете се в началото Go down
Лилинор Джианна Адамс

Лилинор Джианна Адамс


Брой мнения : 2013
Points : 4742
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Far away from heaven

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeВто Мар 15, 2011 10:03 pm

Ами, изглежда, че имаме победител! Възможно най-скоро ще започнем промянята. : ))
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net
Лилинор Джианна Адамс

Лилинор Джианна Адамс


Брой мнения : 2013
Points : 4742
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Far away from heaven

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeПон Мар 21, 2011 2:02 am

Започнах правенето на категорията и форумчето. За момента малко ме избива на лигня, затова категорията се казва "Комуната", но ще го променя. На вас препоръчвам да си погледнете и обновите героите по новите точки, които ще постна след малко : ))
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:14 pm

Само да потвърдя: С вас съм хораааа. Вие сте велики lol! Наистина се радвам, че има нови идеи за форума и съм сигурна, че пак ще го възродим. Идеята ти Мимс е супеел. Ако мога да помогна с нещо само кажи Razz Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?   Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Училище или друг тип магьосничеко РП да стане форума?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Древните магически писания :: Нерушимите закони-
Идете на: