Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тъмният водопад

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джой Ви

Джой Ви


Брой мнения : 1155
Points : 2134
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : В дълбините на обърканото си подсъзнанието

Тъмният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмният водопад   Тъмният водопад I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 11:57 pm

Тук всички ,които идваха, много рядко бяха с добри замисли...

Тъмният водопад Image
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/Nikkey369
Емили Стоун
Тъмната страна на Луната
Емили Стоун


Брой мнения : 1045
Points : 1098
Join date : 19.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде там, в сенките на страха.

Тъмният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният водопад   Тъмният водопад I_icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 10:34 pm

Може да казват, че хората, които идват тук не са с добри замисли, но Ем не бе от тях. Румолящата вода, топлия бряг на езерцето, тъмнината на самото място - всичко това извикваше красиви спомени в главата на русокоската. Тук се запознаха с Хенри. Помнеше го да. Помнеше мълчанието и невидимото привличане между двамата. Помнеше малкото подхвърлени реплики и любопитството си към него. Помнеше го дори как седи, облегнат на дървото и втренчено гледа в нея, с любопитни очи, плаха усмивка и красиво, благо лице - "истински бог", си помисли сега тя. Седна на края на езерцето и сабу черните си кецове. Натопи босите си крачета в студената течност и се загледа с отражението си. И зглеждаше по-голяма, по-зряла. И се чувстваше така, сякаш е видяла от живота това, което я прави по-силна, това което я е накарало да се бори. Е, не можеше да се отърве от малките лилави сенки под очите си, но с времето лицето й щеше да свикне с умората.
Краката й леко изтръпнаха от ниската температура на водата. Нещо зад нея съвсем тихичко пукна. Ем бе забелязала, че има някой, но бегло и не бе обърнала голямо внимание. И сега нямаше, ако не чуваше нечие сърцебиене толкова близо. Но вместо да се обърне тя просто седеше така, с гръб към непознатия... или непознатата и се втренчваше във водата, опитваща се да види лице, различно от нейното.
Върнете се в началото Go down
Ниа Тонк
Светлата страна на Луната
Ниа Тонк


Брой мнения : 390
Points : 415
Join date : 18.06.2010
Age : 25
Местожителство : Морския град...Бургас...

Тъмният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният водопад   Тъмният водопад I_icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 11:51 pm

Ниа излезе от стаята си и тръгна бавно да се разхожда из двора. Докато вървеше си тананикаше някаква мелодия, най-вероятно от някои филм. Да мелодията беше от един мюзикъл, но както й да е. Тонк неусетно стигна до тъмния водопад. Беше облечена в бяла пола и бял потник, на които бяха продирани цветенца, а косата й беше вързана на опашка. Момичето седна на земята и впери поглед във течащата вода. Беше много красиво, невероятно красиво, но й малко...зловещо. Ниа тръсна глава, когато помисли думата зловещо.Не искаше да бъде зла, отблъскваща заради лош характер.За щастие бе попаднала в Рая, при добрите. За нея това беше благословия. В момента й се искаше да има компания. И още щом си помисли това, чу стъпки. Обърна се и видя, че се приближава някаква жена.Щом се приближи повече Тонк я позна-това беше Джой Ви. Второкурсничката се усмихна и й помаха.
-Здравей Джой.-каза Ниа.
Момичето беше задължено на жената, Джой беше герой за нея, но както й да е. Ви се приближи й също й каза здравей. Тонк се радваше, че е срещнала компания, особенно на тази на Джой.
Върнете се в началото Go down
Джой Ви

Джой Ви


Брой мнения : 1155
Points : 2134
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : В дълбините на обърканото си подсъзнанието

Тъмният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният водопад   Тъмният водопад I_icon_minitimeПон Сеп 13, 2010 2:57 pm

Усмихнах се на ученичката. Ния бе доста приятно момиче и сега, когато бе щастлива изглеждаше още по-добра. Погледнах водопада. Макар и тъмен изглеждаше хубав и примамлив.
-Здрасти Ния.-усмихнах се на ученичката.Тя ме поздрави също и в погледа и прочетох въпрос. Май се питаше какво правя тук или нещо друго. Не знам.
На лицето ми грееше щастлива физиономия. Погледнах водата и ми хрумна щура идея. Свалих якето си и го оставих на земята. След това се отървах от обувките, и чорапите. Започнах да махам дънките си, но осъзнах, че камата все още бе в мен. Извадих я и я поставих при нещата си. Накрая се отървах и от дънките и блузата си, оставайки само с дълъг потник и долнището на банския си, което бях сложила съвсем случайно. пуснах вързаната си коса и се приближих до ръба на скалата. Обърнах се към Ния, която в този момент ме гледаше доста странно.- Хайде.- това бе единственото, което казах преди да скоча във водата. Студа се разля по кожата ми и ме накара да се усмихна. Изплувах на повърхността и погледнах нагоре към Ния.- Водата е страхотна, ела?- наистина бе толкова отпускащо.Ученичката се по-чуди.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/Nikkey369
Ниа Тонк
Светлата страна на Луната
Ниа Тонк


Брой мнения : 390
Points : 415
Join date : 18.06.2010
Age : 25
Местожителство : Морския град...Бургас...

Тъмният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният водопад   Тъмният водопад I_icon_minitimeПон Сеп 13, 2010 3:50 pm

Да скочи във водата на водопада. Хм, Ниа незнаеше дали да го направи. Но все пак се изправи и махна обувките, потника , накрая и полата.Остана само по потниче и бельо, но бельото й много приличаше на бански. Усмихна се и се гмурна във водата. След миг изплува на повърхонстта и се обърна към Джой.
-Много е приятно.-промълви второкурсничката и се усмихна щастливо.
Започна да плува, отиде под падащата вода и се отпусна, като се подпря на една скала. Беше толкова приятно, направо рай за нея. Тонк обичаше да плува, обичаше да стои във водата и просто да се наслаждава на самия момент. Така правеше и сега, просто се освобождаваше от всичко тревоги и се чустваше съвършенно, наистина просто бе забравила всичко лошо, за всичко което я заобикаля. Е след миг се съвзе и започна да плува дължини. Спря се и отиде при Джой.Усмихна й се мило и попита:
-Е как върви?
След това се отпусна и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният водопад   Тъмният водопад I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмният водопад
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Архив :: Halfway :: Дворът на Halfway-
Идете на: