Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Добре дошли в Академия Halfway! Съдбата ви ще отреди дали душата ви принадлежи на тъмните създания от Ада или е лека и чиста като бистрите извори на Рая Smile
Академия Halfway
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД

Go down 
+3
Джой Ви
Кейтрин Бертоа Перънс
Еванджелин Несил Ранд
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Йоланитрит Скълдъгъри
Тъмната страна на Луната
Йоланитрит Скълдъгъри


Брой мнения : 511
Points : 542
Join date : 29.01.2010

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 20, 2010 5:54 pm

Е то в замъка и изобщо в историята всеки ще си развива своя герой... В смисъл ще се правят мини-историйки-РПта с останалите... ще си пишеш в който искаш, ще се сприятеляваш и най-точно казано - ще си ръководиш героя. ((: Ако ще и сам да си пише човек и да си размишлява... ще си правим каквото искаме. ^^ Няма да е само плоско обсъждане, втурване в приключението, измъкване и край, споки. =]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:13 am

Ох, ужас, пиша ужасни РП-та... Все едно.
Аз съм съгласна да ходим да спим у Ива (xD), а после... Не знам. Иначе, не се учудвайте - просто Лия ще трябва накрая да се съгласи с множеството... И, колкото и странно и налудничаво да звучи, предлагам все пак да има някакви зловещи неща в замъка на героинята на Ивс. И тогава примерно някои от нас ще се усъмнят в нейната искрена помощ и ще се отделят от групата, ще срещнат някакви препядствия, пък другите ще ги спасят... И накрая Happy End. xD
Върнете се в началото Go down
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:23 am

Теди, ти пишеш прекрасно и няма нужда да проявяваш ниско самочувствие. Wink Ще ме накараш да изнасям лекции за това колко хубаво пишеш, ще намеся и други и то ще стане дълга и широка ;х Просто няма смисъл. Ам си пишеш страхотно ^^
А идеята ти е... идеална! Поне според мен де.
Аз съм напълно мега съгласна с теб. Това ще бъде интересно, следващата тема ще започва с описанието на тъмната част от дома на Ивс, в който някои ще нахълтат, другите ще си правят каквото им скимне. Тъй де, ще видим какво ще правим, но просто предложението е суперско. Как мислите останалите?
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Асасабонсам Ашантиленд
Светлата страна на Луната
Асасабонсам Ашантиленд


Брой мнения : 781
Points : 837
Join date : 01.01.2010
Age : 26
Местожителство : Бурарум

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:25 pm

Да, това със зловещото е супер! Вечче почвам да намесвам и пиратчо в съзнанието си Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Icon_twisted Кой знае какви тайни крие госпожицата. А пък, по-откритите и разговорливи герои, може да се съберат в група и нещо в замъка да ги е уплашило и да са хукнали да бягат и да са се затворили в някое помещение и да си разказват зловещи истории или да си направят откровен разговор и всеки да разкаже нещо за себе си... Мухаххаха! Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 267810 Как ви се струва? Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 872285

Едит: Теди ти си един от примерите за подражание, пишеш уникално яко, дори да е в десет-петайсет реда!!!
Върнете се в началото Go down
http://secret-world.forumotion.com/forum.htm
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:33 pm

Амии аз съм съгласна. Главнот нещо, което ми се струва на място е разделението на групички. Вече от там нататък е добра идеята едната групичка да е с героинята на Ивс, а другата да не харесва Никол и следователно да се опита да се измъкне. Примерно, може да решат вечерта да тръгнат от замъка без другите да разберат, но да се натъкнат на мрачната част от дома и там да се заплетат в някакви опасности.
Стига Ивс да е съгласна в дома й да има някакви гадости. Wink
Допада ми и предложението на Йони ^^ Може да бъдат заклещени в някоя стая, да не могат да намерят изход и за да минава времето да решат да разказват за себе си... Или пък страшните истории. Това вече на място ще бъде решено.
За мен тази отворената тема трябва да приключи с влизането на всички в дома на Ивс. От там насетне вече да става разделението...
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Асасабонсам Ашантиленд
Светлата страна на Луната
Асасабонсам Ашантиленд


Брой мнения : 781
Points : 837
Join date : 01.01.2010
Age : 26
Местожителство : Бурарум

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:33 pm

Не престанахте да наричате героя ми с нособено учтиви епитети като 'лекомислен', 'малоумен' и т.н. Човека притежава качесва, които вие никога няма да имате - умен, добър стрелец, мисли бързо в напечени ситуации и куп подобни. Завиждате ли му, а, а, а?! Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 265874

хД

А поста ти, Тедс е суперски, как ги закова само! Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 624156 хД Исъм съгласна с РадитуУу
Върнете се в началото Go down
http://secret-world.forumotion.com/forum.htm
Йоланитрит Скълдъгъри
Тъмната страна на Луната
Йоланитрит Скълдъгъри


Брой мнения : 511
Points : 542
Join date : 29.01.2010

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:59 pm

Моя вариянт май никой не му обърна внимание... Rolling Eyes =//

Както и да е, на Теди вариянта също става, интересно ще е и така... =}}
Върнете се в началото Go down
Еванджелин Несил Ранд

Еванджелин Несил Ранд


Брой мнения : 4585
Points : 8344
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Зад маска от лъжи

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 5:06 pm

Съгласна съм и с двете, много добре. Правете каквото искате с къщата ми, само не я рушете ХД
Върнете се в началото Go down
http://shalqlqlq.forumotion.com/forum.htm
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 5:17 pm

Съжалявам, Кали. Не бях обърнала никакво внимание на по-горните постове.
Харесва ми идеята да поизчакаме. Вижте, наистина би било по-добре да завършим тази тема както казва Кали- всеки с най-малко по още един пост, настаняваме се в къщата и спираме в тази тема.
На другия ден примерно си почиваме така да се каже и обсъждаме какво ще правим, тоест как ще се измъкнем.
А вечерта или на следващия ден една групичка се отделя и попада в опасност. А докато тази групичка е подложена на изпитания, останалите ще разберат, че няколко човека липсват, ще се зачудвт къде са и т.н. Тоест към него етап би било хубаво да има две темички- едната за тези с неприятностите, другата с тези, които са останали.
Извинявай, Кали, наистина не бях прочела поста просто.
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Йоланитрит Скълдъгъри
Тъмната страна на Луната
Йоланитрит Скълдъгъри


Брой мнения : 511
Points : 542
Join date : 29.01.2010

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 5:23 pm

А, спокойно, няма проблем.. Laughing ^^

Така ще е добре.. =] Ама да видим и другите какво мислят, стига да се появят.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeНед Авг 22, 2010 1:11 am

Аз съм съгласна с Ради, както винаги. (:
Върнете се в началото Go down
Асасабонсам Ашантиленд
Светлата страна на Луната
Асасабонсам Ашантиленд


Брой мнения : 781
Points : 837
Join date : 01.01.2010
Age : 26
Местожителство : Бурарум

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 5:34 pm

Няма ли да има кръстопът вече? Rolling Eyes Гледам, че отново всички умря ;[
Върнете се в началото Go down
http://secret-world.forumotion.com/forum.htm
Кейтрин Бертоа Перънс

Кейтрин Бертоа Перънс


Брой мнения : 3242
Points : 3306
Join date : 16.06.2010
Age : 30

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 10:29 pm

Хъх, ами... Аз честно да си кажа, мисля че няма да се получи. На месец драскаме по два-три поста, аз направо забравям какво пишем, защо пишем и си губя музата. Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Icon_rolleyes Не мисля че има смисъл да се мъчим. Просто не се получава... Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Icon_rolleyes
Върнете се в началото Go down
http://beauxbatons-magic.forumotion.com/forum.htm
Еванджелин Несил Ранд

Еванджелин Несил Ранд


Брой мнения : 4585
Points : 8344
Join date : 01.04.2009
Age : 27
Местожителство : Зад маска от лъжи

Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 2:30 am

Да, съгласна съм с Ради. Всъщност, ако искате, пишете де, няма да ви спирам, остава си отворена темата. Но просто нямам желание за нищо - и кръстопътя се разпада, и вестникът не върви и какво ли още не. Така че... Май и това остава недовършено с въпросително за после.
Върнете се в началото Go down
http://shalqlqlq.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД   Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари към героите.. Абе чат за всичко хД
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Съобщения, правила и... Всичко
» You'll never be alone /коментари/
» Зов за Помощ (коментари)
» Коментари за стихчетата
» I just love it! /коментари/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Halfway :: Забавление :: На кръстопътя-
Идете на: